بررسی ست گرمکن و شلوار ورزشی زنانه پانیل؛ ساده، زیبا و کاربردی

اگر به لباس‌های اسپورت علاقه دارید و به جز هنگام ورزش کردن یا مسیر باشگاه در موقعیت‌های گوناگون دیگر هم لباس‌های اسپورت می‌پوشید بد نیست این ویدئو را تا پایان تماشا کنید. در این ویدئو ست گرمکن و شلوار ورزشی زنانه پانیل مدل ۵۰۲۶BK را بررسی می‌کنیم که یک محصول کاربردی و با کیفیت بالا برای ورزشکاران و ورزش‌دوستان است.

ست گرمکن و شلوار ورزشی زنانه پانیل مدل 5026BK

ست گرمکن و شلوار ورزشی زنانه پانیل مدل ۵۰۲۶BK رنگ مشکی ساده‌ای دارد و برای کاربردهای مختلفی از ورزش کردن تا استفاده‌ی روزمره مناسب است. این محصول از جنس فلامنت دوخته شده و با زیپ باز و بسته می‌شود. یقه‌ی آن مدل ایستاده است و دو جیب هم روی آن تعبیه شده است. شلوار این ست هم راسته است که دو جیب هم روی آن در نظر گرفته شده است. این محصول در چهار سایز مدیم، لارج، ایکس لارج و دو ایکس لارج در وب‌سایت به فروش می‌رسد و راهنمای سایزبندی آن هم کاملا مناسب و دقیق است. در مجموع می‌توان گفت برای افرادی که به تیپ‌های اسپورت علاقه دارند این ست یک انتخاب مناسب می‌تواند باشد.

برای آشنایی بیشتر با ست گرمکن و شلوار ورزشی زنانه پانیل مدل ۵۰۲۶BK و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما