بررسی ۳ مدل خودکار و غلط‌گیر پنتر؛ روان و باکیفیت

۲۱ شهریور ۱۴۰۱

تا به حال برایتان پیش آمده است که در حال نوشتن چیز مهمی باشید و ناگهان خودکار شما از کار بیفتد؟ مطمئنا در این مواقع بسیار عصبانی خواهید شد؛ بنابراین می‌دانید که داشتن چند خودکار و حتی غلط‌گیر باکیفیت و روان، چه‌قدر می‌تواند مهم باشد. از طرفی دیگر شروع مدارس نزدیک است و اکثر دانش‌آموزان برای خرید لوازم تحریر بسیار هیجان‌زده هستند؛ البته تعجب‌آور نیست که دانشجویان هم در یک فروشگاه بزرگ لوازم تحریر ذوق‌زده شوند و چند دفتر و خودکار برای خود بخرند! در این ویدیو قصد داریم خودکار و غلط‌گیر پنتر را بررسی کنیم که می‌تواند همراه بسیار باکیفیتی در مدرسه، خانه، محل کار یا حتی یک بیرون رفتن عادی برای شما باشد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

خودکار فوق روان نانو آنتی‌باکتریال برند پنتر؛ این خودکار نوک ساچمه‌ای بسیار روانی داشته و قطر نوشتاری آن ۰.۷ میلی‌متر است. بدنه‌ی این مدل خودکار از جنس پلاستیک مرغوب ساخته شده و نانو آنتی‌باکتریال است. در قسمتی که انگشت‌ها قرار می‌گیرند شیارهایی وجود دارد که باعث می‌شود دست شما سُر نخورد.

خودکار پنتر مدل SP-101؛ این خودکارها به صورت بسته‌ی ۲ عددی هستند و قطر نوشتاری آن‌ها ۱ میلی‌متر است. رنگ بدنه‌ی پلاستیکی خودکارها با رنگ جوهر آن‌ها یکی است و ۷ رنگ متنوع دارد.

لاک غلط‌گیر پنتر مدل ۱۲S؛ این غلط‌گیر قلمی یکی از محصولات خوب و باکیفیت برند پنتر است. حجم آن ۱۲ میلی‌لیتر بوده، پوشش‌دهی خوبی دارد و خیلی سریع روی کاغذ خشک می‌شود.

برای بررسی دقیق‌تر خودکارها و غلط‌گیر پنتر، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «خودکار و غلط‌گیر پنتر» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه