بررسی بازی کارتی افسانه‌های کاغذی؛ نیروی پیر

۲۹ آبان ۱۴۰۱

در بازی «افسانه‌های کاغذی» (Paper Tales)، بازی‌کننده‌ها باید بدون نوبت و به شکلی همزمان، باری خود کارت جمع کنند و قلمروی خود را پیشرفت دهند. نکته‌ی جالب و متفاوت بازی افسانه‌های کاغذی این است که با گذر زمان، شخصیت‌ها و کارت‌های بازی‌کننده‌ها پیر می‌شوند و می‌میرند. آرین در بررسی امروز خود از بازی‌های تخته‌ای، به خوبی افسانه‌های کاغذی را تحت نظر قرار می‌دهد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی افسانه‌های کاغذی در سبک جمع کردن کارت و ساختن یک دست است. بازی‌کننده‌ها هر کدام یک قلمرو در اختیار دارند که به کمک کارت‌های خود آن را می‌سازند. گرفتن نیروهای بیشتر و قوی‌تر برای جنگ‌ها و مبارزات، ساخت ساختمان‌ها و بزرگتر کردن قلمرو بخشی از بازی است. بازی‌کننده‌ها فقط چهار مکان برای جذب شخصیت‌های افسانه‌ای دارند و اگر هم به خوبی و مناسب از آن‌ها استفاده نکنند، به سرعت آن‌ها را از دست خواهند داد.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالای آرین را برای بررسی بازی کارتی افسانه‌های کاغذی (Paper Tales) ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه