دستبند پاراکورد مدل Quad Tools 03؛ چهارکاره و با کیفیت

حتما شما هم شنیده‌اید که می‌گویند با یک تیر دو نشان بزن؛ اما امروز قرار است با دستبند پاراکورد مدل Quad Tools 03 با یک تیر ۴ نشان بزنیم. این دستبند ابزارها و مزایای زیادی برای طبیعت‌گردها و کوهنوردان دارد. در این ویدئو ما به سراغ دستبند پاراکورد مدل Quad Tools 03 رفتیم و ویژگی‌های آن را بررسی کردیم.

دستبند پاراکورد مدل Quad Tools-03 سایز M

دستبند پاراکورد مدل Quad Tools 03 یک قطب‌نما دارد که می‌توانید با آن مسیر خود را پیدا کنید. یک سنگ چخماق دارد که می‌توانید از آن برای روشن کردن آتش استفاده کنید. یک کارد کوچک هم در آن تعبیه شده که برای بریدن مواد غذایی یا جدا کردن پوست میوه‌ها کاربرد دارد. حتی با این چاقو می‌توانید چوب‌ها را هم تیز کنید یا پوسته‌ی بیرونی آن‌ها را جدا کنید. همچنین یک سوت در خود دارد که می‌توانید در مواقع اضطراری به عنوان سوت نجات یا برای جمع کردن تیم در یک نقطه‌ی مشخص از آن استفاده کنید. پس می‌بینید که این دستبند ارزان قیمت و چهارکاره واقعا ارزش خرید کردن را دارد. البته باید در زمان خرید به سایز دستبند توجه کنید چون مناسب مچ‌های خیلی بزرگ نیست و شما باید حتما سایز مناسب مچ خود را خریداری کنید.

این دستبند از یک بخش پلاستیکی و یک طناب بافته شده تشکیل شده است. کیفیت کلی دستبند خوب است اما درباره‌ی سنگ چخماق نباید توقع آتش گرفتن در همان دفعه‌ی اول را داشته باشید. روشن کردن آتش با آن کمی سخت است و باید تلاش کنید. چون میله‌ی منیزیمی کوچکی دارد و جرقه‌ی خیلی بزرگ و زیادی هم تولید نمی‌کند. نکته‌ی عالی در این دستبند که کمتر کسی از آن خبر دارد طناب آن است. اگر در شرایطی قرار داشتید که نیاز به طناب پیدا کردید می‌توانید بافت بند دستبند را باز کنید. طناب بافته شده برای بند دستبند استحکام عالی دارد و طول آن تا ۲ متر می‌رسد. به طور خلاصه بخواهیم بگوییم این دستبند مناسب افراد عاشق سفر و طبیعت‌گردی و کمپینگ است.

برای آشنایی بیشتر با دستبند پاراکورد مدل Quad Tools 03 و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما