راز روح سرگردان؛ بررسی بردگیم کارآگاهان ماورایی

۳۱ خرداد ۱۴۰۱

بازی «کارآگاهان ماورایی» (Paranormal Detectives) از بردگیم‌های سبک استنتاجی است؛ یعنی از آن دسته بازی‌ها که طی آن‌ها باید با استفاده از سرنخ‌های مختلف و راهنمایی‌هایی که بازی‌کننده‌ها به یکدیگر می‌دهند، به یک نتیجه، راه حال یا پاسخ رسید. در بازی کارآگاهان ماورایی هم یک بازی‌کننده نقش یک روح را برعهده می‌گیرد و دیگر بازی‌کننده‌ها همگی تلاش می‌کنند تا به عنوان کارآگاهان، بفهمند این روح چگونه کشته شده است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

روند بازی به این شکل است که بازی‌کننده‌ها باید از روح سوال‌هایی را بپرسند. روح هم نمی‌تواند مستقیما حرف بزند و پاسخ آن‌ها را بدهد، بلکه باید با استفاده از روش‌های مختلف و متعددی، مثل استفاده از کارت‌های لغت، استفاده از کارت‌های تاروت و نمادهای متفاوت، شکل دادن یک طناب یا گرفتن دست یک بازیکن دیگر و نقاشی کشیدن با دست او یا کارهی مختلف دیگری، به کارآگاهان راهنمایی دهد تا راز جرم را کشف کنند. بازی بسیار جذاب است و به راحتی می‌توان گفت که در لیست بهترین بازی‌های سبک کارآگاهی و استنتاجی جای می‌گیرد.

از شما دعوت می‌کنیم تا قسمت جدید بررسی بازی‌های تخته‌ای آرین را با بازی «کارآگاهان ماورایی» (Paranormal Detectives) ببینید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه