سرویس غذاخوری ۱۰۵ پارچه‌ی پردیس کاشان؛ به زیبایی فیروزه

۴ خرداد ۱۴۰۰

بار دیگر با یک ست غذاخوری شیک و جذاب همراه شما هستیم. سرویس غذاخوری ۱۰۵ پارچه چینی پردیس کاشان سری پاریس مدل سلنا کد ۱۴۳، یک ست غذاخوری کامل است که ظروف مورد نیاز برای تمام وعده‌های غذایی را شامل می‌شود.

خرید محصول از دیجی‌کالا

این سرویس غذاخوری ۱۲ نفره است. نقش و نگار زیبا و طراحی خاص این سرویس با نقوش ایرانی و رنگ‌های فیروزه‌ای و طلائی روی سفید است. ظروف سرو غذای این سرویس شامل ۳ عدد اردوخوری پازلی شکل، ۲ عدد دیس مستطیل، یک ظرف سوپ بزرگ، ۲ عدد سالادخوری، ۱۲ عدد بشقاب تخت، ۱۲ عدد سوپ‌خوری، ۱۲ عدد سالادخوری، ۱۲ عدد پیاله، ۶ عدد نمکدان، ۲ عدد سس‌خوری، ۶ عدد حلقه‌ی دستمال و جای دستمال می‌شود. ست سرو چای هم شامل ۱۲ عدد فنجون و نعلبکی، ۲ عدد قندان، یک قوری بلند، رولت‌خوری و یک کفگیر چینی کوچک می‌شود.

نقوش طراحی شده روی ظروف گل‌های ریز بسیار ظریف هستند که فقط در قسمت حاشیه کار شده‌اند. ترکیب رنگ فیروزه‌ای و طلائی ظروف الهام گرفته شده از نقوش ایرانی و طرح سنگ فیروزه با رگه‌های طبیعی طلا است که ظاهر فوق‌العاده شیک و زیبایی به میز سرو شما می‌دهند.

برای آشنایی بیشتر با سرویس غذاخوری ۱۰۵ پارچه چینی پردیس کاشان، شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar n r

    سلام وزن این برند چگونه هست؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه