بررسی صندلی جابجایی بیمار پی دی تی مدل c112؛ سبک، ایمن با قابلیت حمل آسان

احتمال مصدومیت در هر برنامه ماجراجویانه‌ای وجود دارد. برای همین بد نیست که برای این موقیعت خطرناک از پیش آماده باشیم. صندلی حمل بیمار و مجروح یکی از ابزارهایی است که به شما کمک می‌کند در موقعیت‌های خاص افراد بیمار یا آسیب دیده‌ی شدید را حمل کنید.

صندلی جابجایی بیمار پی دی تی مدل C112

صندلی جابجایی بیمار پی دی تی مدل c112 بسته‌بندی کوچک و قابل حملی دارد و وزن چندانی ندارد. همچنین به همراه این محصول یک کیف پارچه‌ای حمل هم ارائه می‌شود که می‌‌تواند کار جایجایی آن را برای شما راحت کند. این محصول وزنی کمتر از ۳۰۰ گرم دارد و در حالت جمع شده فضایی کمتر از یک بطری آب معدنی در کوله شما می‌گیرد. در دوخت این صندلی از پارچه و تسمه‌های محکمی استفاده شده تا کار جابجایی مصدوم را در ایمنی کامل انجام دهد. در دوخت این محصول از ۶ ردیف تسمه‌ی مقاوم استفاده شده و ۴ دستگیره در دور طرف و دو دستگره هم در بالا و پایین آن دیده می‌شود. این دستگیره‌ها در جهات مختلف کمک می‌کنند تا در مسیرهای تنگ یا صعب‌العبور بتوانید مصدوم را حمل کنید. همچنین برای ایمنی بیشتر بیمار یک کمربند هم روی آن تعبیه شده است.

برای آشنایی بیشتر با صندلی جابجایی بیمار پی دی تی مدل c112 و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما