بررسی کوله پشتی کوهنوردی پکینیو مدل ۲ POLAR؛ سبک، زیبا و باکیفیت

۶ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۸:۰۰ ۸ بهمن ۱۴۰۰

کوله پشتی یکی از مهم‌ترین تجهیزات کوهنوردی است؛ وسیله‌ای که برای حمل وسایل ضروری گوناگون استفاده می‌شود و نبود آن، عملا امکان کوهنوردی حرفه‌ای را به خصوص در مسیر‌های طولانی غیرممکن می‌سازد. در این ویدیو کوله پشتی کوهنوردی پکینیو مدل ۲ POLAR را بررسی کردیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

کوله پشتی کوهنوردی پکینیو مدل ۲ POLAR، ظرفیت ۴۵ لیتری دارد. جنس پارچه‌ی این محصول از برزنت و پلی‌استر ضد آب و ضد آلودگی است. طول این کوله پشتی ۶۰ سانتی‌متر، عرض آن ۳۵ و سانتی‌متر و وزن آن ۱/۵ کیلوگرم است.

به طور کلی این کوله پشتی یک محصول با کفیفت بالا است که این کیفیت را می‌توان در تمام بخش‌های آن مشاهده است، مانند سر زیپ‌ها و سگک‌ها که محصول برند YKK ژاپن هستند که بهترین و مقاوم‌ترین سگک و سر زیپ در جهان را تولید می‌کند.

کوله پشتی کوهنوردی پکینیو مدل ۲ POLAR به صورت ضامنی باز و بسته می‌شود و در کل ۱۲ عدد جیب دارد که شامل این موارد است: یک جیب زیپی روی در، دو جیب زیپی روی بندها، دو جیب زیپی روی بدنه، یک جیب زیپی در پایین کوله برای برداشتن وسایل که در کف کوله هستند، یک جیب زیپی در کف کوله، دو جیب کشی در دو طرف کوله، یک جیب زیپی داخل کوله و یک جیب کشی داخل آن که برای گذاشتن تبلت، کتاب و… مناسب است. همچنین بندهای نگه‌دارنده‌ی کیسه خواب و پتو هم در قسمت پایین کوله پشتی تعبیه شده‌اند.

تمام بدنه‌ی این کوله پشتی از داکت‌های PVC درست شده است که ایستایی کوله پشتی را بیشتر می‌کنند. هچنین بخش پشتی کوله پشتی، بند کمری و بند دوشی پد تهویه کار شده است و با وجود بند مرکز ثقل از فشار اضافی روی کمر و سینه جلوگیری می‌شود. این کوله پشتی همچنین یک سوت روی بند مرکز ثقل دارد که می‌توان از آن در موقع اضطراری و خطر استفاده کرد.

برای بررسی بهتر کوله پشتی کوهنوردی پکینیو مدل ۲ POLAR شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما