بررسی چادر کوهنوردی پکینیو مدل PKN-C2001؛ حرفه‌ای و کاربردی

۳۰ خرداد ۱۴۰۱

اگر اهل سفر و کوهنوردی باشید، مطمئنا می‌دانید که چادر کوهنوردی یکی از ضروری‌ترین لوازم برای طبیعت‌گردی و صخره‌نوردی است؛ البته باید بدانید که چادرهای حرفه‌ای خیلی متفاوت‌تر از چادرهای معمولی هستند که دیده‌اید. در این ویدیو با دیجی‌کالا مگ همراه شوید تا چادر کوهنوردی پکینیو مدل PKN-C2001 را باهم بررسی کنیم که بسیار حرفه‌ای و کاربردی بوده و مناسب ۲ تا ۳ نفر است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

تمامی متعلقات مربوط به چادر، درون کیف آن قرار دارد. کیف این چادر از یک دسته برخوردار است که حمل آن را بسیار آسان می‌کند و با توجه به ابعاد مناسبی که این چادر دارد، حتی می‌توانید آن را درون کوله‌پشتی خود هم قرار دهید. لوگوی پکینیو را می‌توانید روی تمام اجزای کیف این چادر ببینید. ابعاد بسته‌بندی این چادر به طول ۴۰ و قطر و عرض ۲۰ سانتی‌متر است. وزن کلی آن هم معادل ۲.۵ کیلو است. داخل این کیف می‌توانید خود چادر، رویه‌ی چادر، میخ‌ها و بندهای نگه‌دارنده، تیرک‌های چادر و توری نگه‌دارنده‌ی چراغ و موبایل را ببینید.

قبل از اینکه این چادر را باز کنید، به نحوه‌ی تا شد‌ه‌ی آن دقت کنید تا در هنگام بستن بتوانید آن را به همان شکل تا کنید.

برای بررسی کامل‌تر چادر کوهنوردی پکینیو مدل PKN-C2001 و نحوه‌ی سرهم کردن قطعات آن، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه