بررسی سشوار فیلیپس مدل BHC010؛ سشوار مسافرتی با قدرت بالا

نکته‌ی مهم در انتخاب یک سشوار مسافرتی کیفیت آن و همچنین میزان جاگیر بودن دستگاه است. چون قرار است بخشی از چمدان شما را پر کند و بهتر است وزن زیادی نداشته باشد. ما در این ویدئو به سراغ یکی از سشوارهای مسافرتی روی وب‌سایت دیجی‌کالا رفتیم و ویژگی‌های آن را بررسی کردیم

سشوار فیلیپس مدل BHC010
۱۴ %
۱,۰۹۲,۰۰۰
۹۳۹,۰۰۰ تومان

سشوار فیلیپس مدل BHC010 قدرت بالایی دارد و این ویژگی با توجه به اندازه و ابعاد این دستگاه جالب توجه است. این محصول در رده‌ی سشوارهای مسافرتی تولید شده‌اند اما چنان قدرت و کیفیتی دارند که می‌توانند نیازهای روزمره‌ی شما را هم پاسخ بدهند. با اولین استفاده از این محصول متوجه وزن کم آن می‌شوید. این سشوار تنها ۳۴۰ گرم وزن دارد و جالب‌تر اینکه با یک طراحی هوشمندانه امکان جمع شدن دسته‌ی آن هم وجود دارد. برای همین به راحتی در چمدان مسافرتی شما جا می‌شود. این ویژگی در کنار قدرت بالای این محصول به شما کمک می‌کند تا اگر اتاق کوچکی دارید یا مثلا در خوابگاه دانشجویی زندگی می‌کنید که فضای خصوصی کمی وجود دارد بتوانید با خیال راحت این دستگاه را خریده و از کارکردهای آن راضی باشید.

برای آشنایی بیشتر با سشوار فیلیپس مدل BHC010 و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما