بررسی سشوار حرفه ای فیلیپس مدل BHD500؛ با تکنولوژی ترموشیلد و بسیار سبک

سشوارها در بازار تنوع بالایی دارند برای همین انتخاب یک گزینه‌ی مناسب کمی سخت به نظر می‌رسد. اگر در انتخاب سشوار مورد نظرتان کمی سختگیر هستید بد نیست این ویدئو را تا پایان ببینید. ما در این ویدئو سشوار حرفه ای فیلیپس مدل BHD500 را بررسی می‌کنیم.

سشوار حرفه ای فیلیپس مدل BHD500

این محصول از برند شناخته‌ شده‌ی فیلیپس به تکنولوژی ترموشیلد مجهز است. به این ترتیب این دستگاه به صورت هوشمند گرمای المنت‌ها را وقتی از حدی مجاز افزایش یافتند کم می‌کند تا از آسیب‌های احتمالی به موها جلوگیری کند. برای همین اگر موهایی آسیب دیده دارید یا از آسیب دیدن آن‌ها می‌ترسید گزینه‌ی بسیار مناسبی به نظر می‌رسد. این سشوار همچنین می‌تواند چیزی حدود ۴۰ میلیون یون تولید کند که به این معنی است که بعد از هر بار استفاده موهای شما شفاف‌تر و براق‌تر خواهد شد. این سشوار هم برای مصرف خانگی و هم برای مصرف حرفه‌ای مناسب است. وزن آن تنها ۴۰۰ گرم است و برای استفاده‌های طولانی مدت هم گزینه‌ی خوبی است و دست را خسته نمی‌کند. در مجموع می‌توان گفت اگر در خرید سشوار مناسب برای خودتان کمی سختگیر هستید می‌توانید به این انتخاب اعتماد کنید.

برای آشنایی بیشتر با سشوار حرفه ای فیلیپس مدل BHD500 و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما