بررسی بازی کارتی پیک‌میکس؛ جورچین تصاویر

بازی کارتی «پیک‌میکس» (Picmix) روندی بسیار ساده دارد و بیشتر مناسب کودکان است؛ طوری که گیم‌پلی آن به جمع‌آوری کارت‌ها و ست کردن تصاویر آن‌ها با یکدیگر خلاصه می‌شود. هامون امروز ویدیوی کوتاه خود را به معرفی بازی پیک‌میکس اختصاص داده است و می‌توانید با نحوه‌ی بازی آن آشنا شوید.

بازی فکری ژیگامیک مدل Pic Mix

بازی کارتی پیک‌میکس به این شکل انجام می‌شود که بازی‌کننده‌ها تعدادی کارت دریافت می‌کنند و کارتی هم در وسط قرار داده می‌شود. حالا بازی‌کننده‌ها باید تصاویر کارت‌های خود را با تصویر وسط ست کنند و کارت‌های خود را طوری قرار دهند که به‌درستی و مرتبط با کارت وسط، کنار هم قرار بگیرند.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی بازی کارتی پیک‌میکس ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما