بررسی شیر جوش مدل پیچر کد ۶۰۰؛ کاربردی و دماسنج‌دار

پیچر یکی لوازم ضروری و کاربردی برای باریستاها و افرادی است که قهوه درست می‌کنند. پیچر یک وسیله با طراحی مشابه با پارچ است که به وسیله‌ی آن می‌توانید شیر را جوش بیاورید و روی قهوه‌ی خود طرح بندازید. در این ویدیوی تلنت قصد داریم یک مدل پیچر باکیفیت و دماسنج‌دار به شما معرفی کنیم. با بررسی شیر جوش مدل پیچر کد ۶۰۰ با ما همراه باشید.

 شیر جوش مدل پیچر کد600

این پیچر ۶۰۰ میلی‌لیتر حجم دارد و در ۴ رنگ استیل، نقره‌ای، رزگلد و نوک مدادی تولید و به بازار عرضه شده است. تفاوت اصلی و بارز شیر جوش مدل پیچر کد ۶۰۰ با پیچرهای عادی، دماسنجی است که روی آن نصب شده است. به لطف وجود این ویژگی، دیگر لازم نیست از دست خود به عنوان دماسنج استفاده کنید و به کمک این پیچر می‌توانید به راحتی شیر را جوش بیاورید و فوم خوبی تهیه کنید. شیر جوش مدل پیچر کد ۶۰۰ تمام ویژگی‌های یک پیچر خوب را دارد؛ این پیچر دسته و استپر داشته و رنگ آن نمی‌ریزد. البته باید دقت کنید که پیچر خود را نباید با مواد شوینده بشویید.

برای بررسی بهتر و آشنایی بیشتر با نحوه‌ی کار با شیر جوش مدل پیچر کد ۶۰۰، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما