بررسی میکروفون بی‌سیم پیکسل Vocal Air؛ مناسب برای انواع شرایط

۵ تیر ۱۴۰۱

روزبه‌روز به شمار یوتیوبرها افزوده می‌شود و برای این افراد کیفیت صدا اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین خاطر به ناچار باید بودجه‌ای را برای خرید میکروفون اختصاص دهند. یکی از این محصولات باکیفیت، میکروفون بی‌سیم پیکسل Vocal Air است که در این ویدیو به بررسی آن می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

یکی از مهم‌ترین مزایای این میکروفون این است که انواع و اقسام لوازم جانبی ضروری در جعبه‌ی آن وجود دارد و به همین خاطر برای کابل و کیف لازم نیست جداگانه هزینه کنید. کیفیت تمام این لوازم جانبی بسیار بالاست و صرفا برای خالی نبودن عریضه در جعبه قرار نگرفته‌اند.

ابعاد میکروفون بسیار کوچک است و به راحتی می‌توانید آن را به یقه‌ی خود وصل کنید. وزن آن هم فقط ۳۶ گرم است. بر روی بدنه‌ی فرستنده و گیرنده یک نمایشگر قرار دارد که می‌تواند وضعیت میکروفون شامل مواردی مانند باتری و میزان حساسیت را نشان دهد. دکمه‌های پایین فرستنده و گیرنده هم شبیه به یکدیگر هستند ولی کارکردهای متفاوتی دارند. سمت راست این دو بدنه دکمه‌ای برای خاموش و روشن کردن دیده می‌شود و سمت چپ هم پورت USB-C توجه را جلب می‌کند که برای شارژ کردن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ظرفیت باتری قرار گرفته در میکروفون ۶۰۰ میلی‌آمپر ساعت است که به مدت ۶ ساعت دوام می‌آورد. در صورتی که میکروفون یقه‌ای را به فرستنده وصل کنید، کیفیت صدا به طور قابل توجهی بهبود پیدا می‌کند. یکی از مزیت‌های مهم میکروفون بی‌سیم پیکسل Vocal Air این است که از سیستم انتقال UHF استفاده می‌کند که نسبت به فناوری ۲.۴ گیگاهرتز برد بیشتری را پوشش می‌دهد. پیکسل مدعی شده که در فاصله ۷۰ متری هم می‌توانید از این میکروفون استفاده کنید که طبق بررسی صورت گرفته، این ادعا صحت دارد ولی در این فاصله با افت کیفیت مواجه می‌شوید که کاملا طبیعی است.

اگرچه این میکروفون سلف نویز بالایی دارد، اما با توجه به امکانات، قیمت و لوازم جانبی کاملی که همراه با آن ارائه می‌شود، ارزش خرید بالایی دارد. در حال حاضر با پرداخت حدود ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می‌توانید این میکروفون همه‌فن‌حریف را از فروشگاه دیجی‌کالا خریداری کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

بررسی میکروفون بی سیم پیکسل Pixel Vocal Air

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه