بررسی بازی ساختنی مدل پلی‌مگ؛ جذاب و هیجان‌انگیز!

۲۵ تیر ۱۴۰۱

بهترین بازی برای کودکان، بازی‌هایی هستند که باعث تقویت قوه‌ی تخیل آن‌ها شوند و به کودکان کمک کنند تا خلاقیت بیشتری از خود نشان دهند. بازی ساختنی پلی‌مگ از قطعات مغناطیسی ساخته شده که به کودکان این اجازه را می‌دهد تا با کمک گرفتن از قوه‌ی تخیل خود اشکال مختلفی را با آن‌ها بسازند. در این ویدیو قصد داریم بازی ساختنی مدل پلی‌مگ را بررسی کنیم که مطمئنا بچه‌ها از بازی کردن با آن بسیار لذت می‌برند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

ساختنی مدل پلی‌مگ یک بازی بسیار سرگرم‌کننده است که شامل ۱۲۴ تکه‌ی آهن‌ربایی می‌شود. از این تعداد گفته شده، ۶۴ عدد به صورت گوی‌های کوچک مغناطیسی و ۶۰ عدد هم به شکل میله‌های کوچک‌اند که در ۵ رنگ آبی، قرمز، زرد، نارنجی و سبز موجود هستند.

گوی‌ها و قطعات رنگارنگ مغناطیسی کیفیت خوبی دارند و بسیار قوی و محکم هستند. با این قطعات شکل‌های مختلفی از اشکال ساده‌ی هندسی گرفته تا مدل‌های سخت‌تر و پیچیده‌تر را می‌توان ساخت. همراه این محصول کتابچه‌ی ساخت وجود ندارد و فقط شکل چند نمونه را می‌توانید روی جعبه‌ی بازی ببینید. این بازی جالب ساختنی مناسب رده‌ی سنی بالای ۵ سال است.

برای بررسی کامل‌تر و دقیق‌تر بازی ساختنی مدل پلی‌مگ، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «بازی ساختنی مدل پلی‌مگ» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar سید

    نزدیک ۱۵ سال پیش داشتم ازش و هنوز یادمه کیفیتش واقعا عاااالی بود

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه