بررسی دریل پیچ گوشتی شارژی پی ام؛ قدرت مناسب با قیمت خوب

اگر به دنبال خرید یک دریل شارژی با کیفیت خوب و قیمت کم برای استفاده در خانه هستید، مطمئنا در انتخاب مدل کمی به شک می‌افتید. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم دریل پیچ گوشتی شارژی پی ام مدل PM-CE1 را به شما معرفی و جزئیات ساخت آن را با شما بررسی کنیم؛ در ادامه همراه باشید.

دریل پیچ گوشتی شارژی پی ام مدل PM-CE1

این دستگاه نسبت به مدل قبلی خود دو تفاوت دارد؛ اول اینکه رنگ آن تغییر کرده و دوم اینکه یک کیف bmc هم برای آن طراحی شده که یک نکته‌ی مثبت است. ولتاژ کاری این دریل ۱۲ ولت است که توسط باتری تامین می‌شود. داخل جعبه یک باتری قرار دارد، اما به صورت جداگانه هم قابل خرید بوده و از سایت دیجی‌کالا می‌توانید آن را تهیه کنید. سرعت حرکت آزاد این دریل پیچ گوشتی ۳۵۰ تا ۱۳۵۰ دور در دقیقه بوده و سه نظام دستگاه هم ۱۰ میلی‌متری و اتومات است. ترک‌متر دریل ۲۵ حالت را پشتیبانی می‌کند و گیربکس آن هم ۲ حالته (سرعتی و قدرتی) است. این دریل مثل همه‌ی مدل‌های دیگر قابلیت چپ‌گرد، راست‌گرد و تنظیم سرعت هم دارد.

برای بررسی بهتر و آشنایی بیشتر با دریل پیچ گوشتی شارژی پی ام مدل PM-CE1، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما