بررسی ساختنی پویا تویز مدل ساز و کار خلاق؛ خوش‌ساخت و خوش‌قیمت

۲۴ فروردین ۱۴۰۱

در این سری ویدیوهای تلنت به جعبه‌گشایی و بررسی انواع بازی‌های کودکان می‌پردازیم. در ویدیوی این هفته یک بازی ساختنی جالب و سرگرم‌کننده در نظر گرفتیم. با ما همراه باشید تا ساختنی پویا تویز مدل ساز و کار خلاق را با هم جعبه‌گشایی و بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

ساختنی پویا تویز مدل ساز و کار خلاق شامل ۴۲۰ قطعه‌ی پلاستیکی با رنگ‌های متنوع و جذاب است. این ساختنی برای سنین ۵ سال به بالا مناسب است. به جز چند قطعه، تقریبا تمام قطعات دیگر بازی به یک شکل هستند و از هر چهار طرف قابلیت اتصال به یکدیگر را دارند. یک برگه‌ی راهنما داخل جعبه‌ی این محصول قرار دارد که شکل‌های متنوع و قشنگی که می‌توان با قطعات این بازی ساخت را نشان داده است؛ از حروف و اعداد انگلیسی گرفته تا اشیای محتلف و حیوانات را می‌توان با این بازی ساخت.

قطعات این بازی کاملا خشک و غیرقابل انعطاف هستند اما خیلی خوب به هم متصل شده یا جدا می‌شوند. به طور کلی بازی با این مجموعه‌ی ساختنی آسان و لذت‌بخش است و می‌تواند تاثیر خوب و مفیدی بر خلاقیت و پرورش قدرت ذهنی آن‌ها داشته باشد.

برای بررسی بهتر ساختنی پویا تویز مدل ساز و کار خلاق، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar سپیده محمودی

    این اسباب بازی عالیه!

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه