بررسی و جعبه‌گشایی اسباب‌بازی چرخ سفالگری؛ بسته‌ی کامل برای آشنایی با هنر سفالگری

بسته‌ی اسباب بازی «چرخ سفالگری» تمام و کمال همه چیز که برای آموزش و یادگیری پایه‌ی سفالگری لازم باشد را در خود جای داده است. با این بسته می‌توان به راحتی سازه‌های مختلفی را تولید کرد و در عین حال هم با این هنر آشنا شد. نگین بررسی امروز خود از اسباب‌بازی‌ها را به اسباب‌بازی چرخ سفالگری اختصاص داده است.

بازی آموزشی چرخ سفالگری ای ام تی مدل 3033 کد 4

اسباب بازی چرخ سفالگری به این شکل کار می‌کند که یک چرخ سفالگری دارد که با سه باتری کار می‌کند و در چند سرعت مختلف می‌چرخد. یک بسته‌ی گل سفالگری و رنگ‌های مختلف هم در کنار چرخ وجود دارد و به همراه ابزارهای پلاستیکی و ساده‌ی داخل بسته می‌توان سازه‌های مختلفی ساخت.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی اسباب‌بازی چرخ سفال‌گری ببینید کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. سهیل خدیوی

    بسیار بی کیفیت و ضعیفه،کلیدش کلا ۱ ساعت کار کرد و خراب شد،اصلا توصیه نمیکنم،پول دور ریختنه

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما