بررسی هارد اکسترنال سیلیکون پاور Armor A65؛ مقاوم ولی کند

۲۲ تیر ۱۴۰۱

در زمینه‌ی هارد‌های اکسترنال چند شرکت به شهرت زیادی دست پیدا کرده‌اند و سیلیکون پاور یکی از همین برندهای مشهور در این بازار محسوب می‌شود. در این ویدیو به بررسی هارد اکسترنال سیلیکون پاور Armor A65 می‌پردازیم که حدود ۶ سال قبل راهی بازار شده ولی همچنان به طور گسترده در بازار ایران خرید و فروش می‌شود.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

برای بدنه‌ی این هارد از پوشش سیلیکونی استفاده شده که همین مشخصه حس خوبی به کاربر می‌دهد و از نظر طراحی هم ظاهر مینیمالی دارد. در قسمت پایینی هم شاهد پلاستیک فشرده هستیم و روی پورت USB هم یک درپوش تعبیه شده است. پشت هارد یک جایگاه برای کابل وجود دارد که چنین چیزی معمولا در هارد‌های اکسترنال جدید دیده نمی‌شود.

این هارد مجهز به پورت USB 3.0 است و همراه با آن یک کابل دو سر USB را هم دریافت می‌کنید. اما این هارد سرعت چندان خوبی را ارائه نمی‌دهد. بر اساس اعلام شرکت سازنده، این هارد باید سرعتی در حدود ۱۰۰ مگابایت در ثانیه را عملی کند. اما اگرچه در زمینه‌ی خواندن اطلاعات تقریبا چنین سرعتی دارد، اما برای نوشتن اطلاعات با سرعتی در حدود ۶۰ مگابایت در ثانیه روبرو می‌شویم. این یعنی اگر سرعت هارد برای شما اهمیت زیادی دارد، هارد اکسترنال سیلیکون پاور Armor A65 گزینه‌ی مناسبی برای شما نخواهد بود.

این هارد از گواهی IP67 بهره می‌برد و بنابراین یک هارد ضدآب محسوب می‌شود. در رابطه با ضدضربه بودن آن عدد مشخصی ارائه نشده اما طبق بررسی‌های صورت گرفته، در زمینه‌ی مقاومت بدنه نباید نگرانی خاصی داشته باشید. در نهایت باید بگوییم که این هارد قدیمی از طراحی جذابی بهره می‌برد و سرعت معمولی ارائه می‌دهد. از آنجایی که این هارد قیمت پایینی ندارد، در همین محدوده‌ی قیمتی می‌توانید گزینه‌های بهتری را خریداری کنید. در حال حاضر با پرداخت حدود ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می‌توانید مدل ۱ ترابایتی این هارد را بخرید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه