بررسی چندراهی برق پرووان PPS615؛ بدنه‌ی مقاوم و خروجی‌های متنوع

۲۷ شهریور ۱۴۰۱

چندراهی برق از جمله وسایل ضروری است که در هر خانه باید چند عدد از آن‌ها وجود داشته باشد. پرووان یکی از شرکت‌هایی است که چندراهی‌های برق مختلفی را راهی بازار کرده و در این ویدیو قصد داریم چندراهی برق پرووان مدل PPS615 را مورد بررسی قرار دهیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

اول از همه باید بگوییم که برای خرید چندراهی برق بهتر است از بین برندهای منتخب دست به انتخاب بزنید تا در صورت کم و زیاد شدن ولتاژ، دستگاه‌های برقی شما با آسیبی روبرو نشوند.

چندراهی برق پرووان مدل PPS615 از یک کابل ۱۸۰ سانتی‌متری بهره می‌برد و بنابراین در زمینه‌ی طول کابل با مشکلی روبرو نمی‌شوید. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این چندراهی این است که بدنه‌ی آن از پلیمر ضدحریق بهره می‌برد. بنابراین در برابر شعله ور شدن هنگام نوسانات شدید برق و یا داغ شدن بیش از اندازه مقاوم است.

در بدنه‌ی این چند راهی شاهد ۳ پریز هستیم که هم ۲ شاخه و هم ۳ شاخه را پشتیبانی می‌کنند. در بخش پایینی هم می‌توانیم ۳ پورت USB مشاهده کنیم. دو تا از آن‌ها پورت USB معمولی هستند ولی یکی از آن‌ها USB-C محسوب می‌شود. این سه پورت در زمینه‌ی خروجی توان عملکرد قابل قبولی دارند و اگر سرعت شارژ گوشی شما بیشتر از تقریبا ۱۸ وات نیست، می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید.

در کل اگر سه پریز و ۳ پورت USB نیازهای شما را برطرف می‌کنید، احتمالا از خرید این چندراهی پشیمان نخواهید شد. اما اگر به خروجی‌های بیشتری نیاز دارید، بهتر است از بین مدل‌های دارای این مشخصه دست به انتخاب بزنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه