بررسی و نصب پرده نمایش برقی اسکوپ؛ کیفیت خوب و قیمت مناسب

داشتن یک پرده‌ی نمایش بزرگ و باکیفیت در کنار ویدیو پروژکتور ضروری است. در این ویدیو به بررسی پرده نمایش برقی پروژکتور اسکوپ می‌پردازیم و نکاتی در مورد نصب و راه‌اندازی آن می‌گوییم که در انتخاب بهتر به شما کمک کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این پرده نمایش ۲.۵ متر طول و ۲.۵ متر عرض دارد. برقی است و توسط یک ریموت کنترل می‌توانید ارتفاع آن را بین ۰ تا ۲ متر تنظیم کنید. موتور استفاده شده در این دستگاه از نوع تیوبلار است و داخل بدنه کار شده، در نتیجه ظاهر دستگاه را زیباتر می‌کنند. پارچه‌ای که در این پرده‌ی نمایش کار شده از نوع MWA است. حدود ۰.۴۵ میلی‌متر ضخامت دارد و علاوه بر بافتی ظریف و با کیفیت، به هیچ عنوان چروک نمی‌شود و از مقاومت خوبی هم برخوردار است.

شما می‌توانید با توجه به مکانی که برای ویدیو پروژکتور در نظر گرفته‌اید، این پرده را هم روی دیوار و هم به سقف آویزان کنید. همراه محصول پیچ و رول پلاک و همچنین یک پایه برای قرارگیری ریموت روی دیوار عرضه می‌شود.

برای آشنایی بیشتر و مشاهده‌ کیفییت تصویر پرده نمایش برقی پروژکتور اسکوپ شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما