بررسی سشوار حرفه‌‌ای پرومکس مدل ۷۲۰۰؛ با کیفیت و حرفه‌ای

اگر به دنبال یک سشوار عمری می‌گردید یا از سشوار برای کارهای حرفه‌ای استفاده می‌کنید، سشوار حرفه‌ای پرومکس مدل ۷۲۰۰ همان چیزی است که باید بخرید. این سشوار حرفه‌ای و عالی تمام نیازهای شما از یک سشوار را پوشش می‌دهد.  در این ویدئو ما به سراغ سشوار حرفه‌ای پرومکس مدل ۷۲۰۰ رفتیم و ویژگی‌های آن را بررسی کردیم.

سشوار حرفه‌ ای پرومکس مدل 7200

سشوار حرفه‌‌ای پرومکس مدل ۷۲۰۰ دسته‌ی ارگونومیک دارد که کمک می‌کند در زمان استفاده به مچ دست شما فشار وارد نشود. وزن آن حدود ۷۰۰ گرم است و ۳ مدل متمرکز کننده‌ی هوای مختلف دارد. طول کابل برق آن ۳ متر و توان مصرفی‌اش ۲۰۰۰ وات است که به راحتی با برق شهری (با ولتاژ ۲۲۰ ولت) کار می‌کند. ۲ عدد فیلتر هوای اضافی در بسته‌بندی این محصول قرار دارد که در دو مدل شیب‌دار و ساده طراحی شده‌اند. این محصول فناوری تولید یون دارد که به حفظ سلامت موهای شما کمک می‌کند. این سشوار برای کاربردهای حرفه‌ای در سالن‌های آرایشی و مصرف روزمره‌ی خانگی کاملا مناسب است. دما و شدت باد آن در دو حالت مختلف تنظیم می‌شود و خلاصه اینکه می‌تواند بهترین انتخاب برای خرید سشوار باشد.

برای آشنایی بیشتر با سشوار حرفه‌‌ای پرومکس مدل ۷۲۰۰ و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما