بررسی سرم ترمیم کننده وکتور مدل پسوریازیس؛ ضد التهاب و ترمیم کننده‌ی سریع پوست

عوارض ناشی از پسوریازیس بسیاری را نگران می‌کند اما در دنیای محصولات آرایشی و بهداشتی درمان‌های فراوانی برای آن وجود دارد. در این ویدئو از سری ویدئوهای تلنت یکی از این محصولات را بررسی می‌کنیم.

سرم ترمیم کننده وکتور مدل پسوریازیس حجم 30 میلی لیتر

در یک توصیف کوتاه می‌توان گفت که سرم ترمیم کننده وکتور مدل پسوریازیس به تسکین پوسته پوسته شدن پوست، قرمزی، خارش و تحریکات ناشی از پسوریازیس پوست کمک می‌کند. در ترکیبات این سرم ۳۰ میلی‌لیتری از اسید سالیسیلیک ۵ درصد استفاده شده که باعث می‌شود عوارض ناشی از پسوریازیس را ترمیم و از بروز مجدد آن به صورت بحرانی جلوگیری کند. همچنین این سرم اثرات ضد میکروبی، ضد التهابی و آنتی‌اکسیدانی دارد. این سرم فرایند ترمیم پوست را افزایش داده و برای انواع پوست‌های مختلط، چرب و فاقد چربی مناسب است.

برای آشنایی بیشتر با سرم ترمیم کننده وکتور مدل پسوریازیس و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

روتین پوستی


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما