بررسی دسته بازی PUBG ممو؛ معمولی ولی کار‌راه‌انداز

۱۹ شهریور ۱۴۰۱

طرفداران بازی‌های PUBG و Call Of Duty Mobile به خوبی می‌دانند که با بهره‌گیری از یک دسته، سطح بازی آن‌ها را تا حد زیادی افزایش پیدا می‌کند. در این ویدیو قصد داریم دسته بازی PUBG ممو مدل AK66 را معرفی کنیم که گوشی را در خود جای می‌دهد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در جعبه‌ی این محصول فقط خود دسته و دو جوراب انگشتی قرار گرفته است. این دسته از پلاستیک نه‌چندان باکیفیت ساخته شده و در این زمینه حرفی برای گفتن ندارد. در بخش فوقانی می‌توانیم ۴ تریگر را مشاهده کنیم و دو طرف دسته هم به طور فنری بزرگ می‌شود؛ این یعنی گوشی شما هرچقدر هم بزرگ باشد، برای استفاده از آن با مشکلی روبرو نمی‌شوید.

این دسته از نظر ابعاد تقریبا هم‌اندازه‌ی دسته‌ی کنسول‌هاست. در ابتدا باید دکمه‌ها را بر اساس مکان تریگرها تنظیم کنید. اما متاسفانه لمس تریگرها چندان دقیق نیست و این ضعف اصلی آن محسوب می‌شود. اما با توجه به قیمتی که این محصول دارد، نباید انتظار خیلی زیادی از آن داشته باشیم. در حال حاضر با پرداخت حدود ۸۰ هزار تومان می‌توانید دسته بازی PUBG ممو مدل AK66 را از فروشگاه دیجی‌کالا خریداری کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه