بررسی شال زنانه مدل پفکی؛ رنگ‌بندی متنوع با قیمت استثنائی

انتخاب یک شال مناسب برای بهار و تابستان دغدغه‌ی بسیاری از خانم‌ها است. شالی که خنک باشد و با استایل‌های متنوع بهاری و تابستانی همخوانی داشته باشد. در این ویدئو به سراغ چنین محصولی رفتیم و شال زنانه مدل پفکی را بررسی کردیم. با ما همراه باشید.

شال زنانه مدل پفکی
۱۰ %
۷۱,۰۰۰
۶۳,۹۰۰ تومان

شال زنانه مدل پفکی واقعا حالتی پفکی دارد و این را در اولین استفاده از آن متوجه می‌شوید. این محصول قیمت مناسبی دارد و در بهار ۱۴۰۳ هنوز یک آیتم پوشیدنی زیر ۱۰۰ هزار تومان است که از هر جهت مناسب و مطلوب به نظر می‌رسد. نکته‌ی مهم دیگر درباره‌ی این محصول رنگ‌بندی آن است که چیزی حدود ۲۸ رنگ متنوع دارد که می‌تواند هر استایلی را زیبا کند. عرض این شال ۷۰ سانتیمتر است و بسیار سبک و خنک است و برای استفاده روزمره مناسب است. با توجه به قیمت و رنگ‌بندی می‌توانید چند نمونه آن را تهیه کنید و استایل‌های گوناگونی را با آن ست کنید.

برای آشنایی بیشتر با شال زنانه مدل پفکی و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما