بررسی بازی پایلوس؛ شبکه‌ی هرمی

۲۹ آبان ۱۴۰۱

پایلوس یک بازی ابسترکت بسیار جذاب و در عین حال ساده است؛ طوری که فقط یک هدف مقابل خود دارید: آخرین مهره را روی هرمی که ساخته می‌شود قرار دهید تا برنده‌ی بازی شوید. هامون در این قسمت بررسی‌های خود از بازی‌های تخته‌ای و رومیزی، سراغ بازی «پایلوس» (Pylos) رفته است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

طی بازی پایلوس دو بازیکن هر کدام یکی از مهره‌های سیاه یا سفید (یا کرم و قهوه‌ای یا هر دو رنگ دیگری که نسخه‌ی بازی دارد) را کنترل می‌کنند. بازی‌کننده‌ها باید یک هرم بسازند و کسی که آخرین مهره را روی نوک هرم قرار دهد، برنده‌ی بازی می‌شود. حساب و کتاب اینکه بازی‌کننده‌ی مقابل قرار است چه کاری با تعداد مهره‌های باقی مانده‌ی خود انجام دهند، روند کلی بازی پایلوس است. بازی قوانین دیگری هم دارد، اینکه اگر بازیکنی یک مربع از مهره‌های خود بسازد، می‌تواند یکی از مهره‌های خود را حذف کند، یا اینکه در ابتدا همه چیز باید از دور چیده شود و قوانین دیگری که بازی را ممکن می‌کند.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالای هامون را برای بررسی برد گیم پایلوس ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه