قابلمه مدل ۱۳۰۰ از جنس پیرکس؛ کوچک ولی همه‌کاره

۱۷ فروردین ۱۴۰۰

این بار و در این ویدیو می‌خواهیم شما را با یک قابلمه از جنس پیرکس آشنا کنیم که هر چند اندازه‌ی کوچکی دارد ولی می‌توانید آن را در فر، داخل فریزر و حتی روی شعله‌ی گاز استفاده کنید. با جعبه‌گشایی و بررسی قابلمه مدل ۱۳۰۰ سایز ۴ همراه دیجی‌کالا مگ باشید.

خرید محصول از دیجی‌کالا

قابلمه پیرکس مدل ۱۳۰۰ قابلمه‌ای ساده ولی بسیار شیک است. حتی می‌توانید در مهمانی‌ها غذای خود را داخل همین قابلمه سرو کنید و سر میز غذا بیاورید.

گنجایش این قابلمه ۱۳۵۰ میلی‌لیتر و جنس آن شیشه‌ی بوروسیلیکات است که بیشتر افراد آن را با نام پیرکس می‌شناسند. شیشه‌ی بوروسیلیکات مقاومت بسیار بالایی در برابر شوک‌های حرارتی دارد.

ظروف شیشه‌ای در کل دیرتر از ظروف فلزی گرم می‌شوند. این ویژگی باعث می‌شود ظروف شیشه‌ای برای پخت کیک هم مناسب باشند و لبه‌های کیک در آن‌ها بیش از حد برشته و تیره نشود. به این ترتیب کیک شما در این قابلمه به طور یکنواخت و یکدست خواهد پخت.

اگر دوست دارید بیشتر با این قابلمه از جنس پیرکس آشنا شوید، ویدیوی بالا را از دست ندهید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه