بررسی ساختنی کیومن مدل جعبه‌ی آموزشی؛ ساختن هر مدلی که فکرش را بکنید

سری بازی‌های لگویی با تنوع زیاد و خلاقانه‌ای که دارند، از محبوب‌ترین سرگرمی‌ها برای بچه‌ها و همینطور بزرگ‌ترها هستند. در این ویدیو یک بازی هیجان‌انگیز از همین مدل بازی‌های ساختنی را انتخاب کردیم. با ما همراه باشید تا ساختنی کیومن مدل جعبه‌ی آموزشی کد ۲۹۰۱ را باهم جعبه‌گشایی و بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

ساختنی کیومن مدل جعبه‌ی آموزشی کد ۲۹۰۱ یک اسباب بازی خیلی سرگرم‌کننده برای رنج سنی بالای ۳ سال است. تمام قطعات این بازی داخل یک جعبه‌ی مکعبی مقوایی قرار داده شده‌اند. تعداد این قطعات ۴۶۰ قطعه است و همه از جنس پلاستیک هستند. کیفیت ساخت این قطعات با رنگ‌های جذابشان، بالا و قابل قبول است. این قطعات به راحتی به هم وصل می‌شوند. یک آچار آبی رنگ هم در جعبه قرار داده شده که با آن می‌توان به راحتی قطعات وصل به یکدیگر را جدا کرد.

همراه این بازی یک دفترچه‌ی راهنما قرار داده شده است که نحوه‌ی ساخت تمام مدل‌های این بازی را به صورت تصویری و مرحله به مرحله نمایش می‌دهد.با قطعات این بازی می‌توان اعداد انگلیسی، حیوانات مختلف، چند شی، چند وسیله‌ی نقلیه مثل کشتی و مدل‌های دیگر را ساخت.

برای بررسی بهتر ساختنی کیومن مدل جعبه‌ی آموزشی کد ۲۹۰۱ شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما