بررسی خردکن کیوکوکر مدل CD-HB01؛ طراحی خوب با موتور قوی

در یکی از لایوهای قبلی مگنت در اپلیکیشن دیجی‌کالا، کاربردها و ویژگی‌های خردکن کیوکوکر مدل CD-HB01 را با شما بررسی کرده بودیم؛ در این ویدیو قصد داریم این دستگاه را دوباره به شما معرفی کنیم و جزئیات ساخت آن را با شما بررسی کنیم.

خردکن کیوکوکر مدل CD-HB01

یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید گوشت‌کوب برقی با قیمت معقول به نسبت امکانات بالا، خردکن کیوکوکر مدل CD-HB01 است. این خردکن یک محفظه‌ی اصلی با ۶۰۰ میلی‌لیتر گنجایش به همراه یک تیغه‌ی بلند و دو پره دارد. یک لیوان با ظرفیت ۸۰۰ میلی‌لیتری هم برای مخلوط کردن مواد توسط سری همزن برای آن تعبیه شده که درپوش محکمی هم دارد.

پلاستیک بدنه‌ی دستگاه از ABS بوده و ۴۲۰ وات توان این خردکن است. این خردکن با ۲ سرعت مواد را برایتان خرد یا مخلوط می‌کند که سرعت توربوی آن از تمام قدرت موتور استفاده می‌کند. موتور این دستگاه از نوع DC یا جریان مستقیم است؛ مزیت این نوع موتورها سرعت بالای آن‌ها و صدا و لرزش پایین‌شان است و همچنین طول عمر بیشتری هم دارند. موتور این خردکن حدودا ۱۲۵۰ دور در دقیقه می‌چرخد و از پس خرد و مخلوط کردن مواد به طور یکنواخت برمی‌آید.

از شما دعوت می‌کنیم برای بررسی بهتر و آشنایی بیشتر با خردکن کیوکوکر مدل CD-HB01، ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما