بررسی هدفون بلوتوثی QCY T13x؛ نسخه‌ی جدید مدل محبوب

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

هدفون QCY T13 در بازار ایران به‌شدت محبوب است و به لطف قیمت پایین و کیفیت خیلی خوب، مورد توجه گسترده‌ای قرار گرفته است. حالا این شرکت نسل جدید هدفون موردنظر را به نام هدفون بلوتوثی QCY T13x راهی بازار کرده است که در دیجی‌کالا هم می‌توانید این مدل را خریداری کنید. در این ویدیو به بررسی همین هدفون می‌پردازیم.

هدفون بلوتوثی کیو سی وای مدل T13x

هدفون بلوتوثی QCY T13x از نظر طراحی جذاب‌تر و مدرن‌تر از نسل قبلی است ولی همچنان خیلی خوب در گوش قرار می‌گیرد و لازم نیست نگرانی چندانی بابت افتادن آن از گوش خود باشید. کیس استفاده شده برای این هدفون کمی کوچک‌تر است و به جای اینکه تماما از پلاستیک براق تشکیل شده باشد، حالا از ترکیب پلاستیک مات و براق بهره می‌برد.

نسخه‌ی بلوتوث این هدفون ۵.۳ است و بنابراین ارتباط پایدارتری ارائه می‌دهد و کمی سریع‌تر هم وصل می‌شود. حالت گیمینگ خیلی خوبی هم دارد و بنابراین برای بازی کردن با مشکل خاصی روبرو نمی‌شوید. از نظر کیفیت صدا تفاوت زیادی با نسل قبلی ندارد ولی تقریبا با بهبود ۱۰ درصدی روبرو شده است.

برای مکالمه، تا حدی می‌تواند صدای باد را حذف کند و روی هم رفته از هدفون‌های اقتصادی برای مکالمه نباید انتظارات زیادی داشته باشیم. در نهایت باید بگوییم که هدفون بلوتوثی QCY T13x تقریبا هم‌قیمت با نسل قبلی است و بنابراین خریدن آن دیگر منطقی نیست.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه