کدام هدفون بی‌سیم اقتصادی را بخریم؟

در بازار انواع و اقسام هدفون‌های اقتصادی بی‌سیم به فروش می‌رسد که همین تنوع در گزینه‌ها، کار کاربران را برای انتخاب سخت‌تر کرده است. اگر به دنبال خرید هدفون بی‌سیم اقتصادی هستید، در این ویدیو به طور مختصر و مفید به تعدادی از بهترین گزینه‌ها در محدوده‌های قیمتی مختلف می‌پردازیم. در ادامه همراه ما باشید. باید خاطرنشان کنیم طبیعتا قیمت این هدفون‌ها با توجه به وضعیت بازار ارز، هر روز کم و زیاد می‌شوند و این محدوده‌های قیمتی برای روزهای اخیر هستند.

اگر می‌خواهید فقط تا حدود ۶۰۰ هزار تومان هزینه کنید، هدفون بلوتوثی کیو سی وای مدل T13 TWS بهترین گزینه برای شما خواهد بود. این هدفون در بازار ایران به شدت محبوب است و برای درک بهتر این موضوع، باید بگوییم که ۸۹ درصد از خریداران این محصول در دیجی‌کالا، خرید آن را به دیگر کاربران توصیه کرده‌اند.

هدفون بلوتوثی کیو سی وای مدل T13 TWS

اما اگر قصد دارید تا حدود ۷۰۰ هزار تومان هزینه کنید، هدفون بلوتوثی کیو سی وای مدل T13x می‌تواند گزینه‌ی بسیار مناسبی برای شما باشد. این هدفون از جهات مختلف و با توجه به قیمتی که برای خرید آن می‌پردازید، حرف زیادی برای گفتن دارد و ۸۹ درصد از خریداران محصول در دیجی‌کالا، از این خرید ابزار رضایت کرده‌اند.

هدفون بلوتوثی کیو سی وای مدل T13x

برای افرادی که می‌خواهند تا حدود ۸۵۰ هزار تومان هزینه کنند، باید سراغ هندزفری بلوتوثی آنر مدل EARBUDS X3 LITE بروند که بدون شک از بهترین هدفون‌های اقتصادی محسوب می‌شود. البته شهرت این هدفون در حد هدفون‌های مشهور برند QCY نیست.

هدفون بلوتوثی آنر مدل EARBUDS X3 LITE

برای بودجه‌ی حدودا یک میلیون تومانی، بدون شک هدفون بلوتوثی انکر مدل SoundCore R50i A3949 یک انتخاب فوق‌العاده در بین هدفون های بی‌سیم اقتصادی محسوب می‌شود که می‌تواند رضایت شما را جلب کند. در دیجی‌کالا، ۹۲ درصد از خریداران محصول، خرید آن را به دیگر کاربران توصیه کرده‌اند.

هدفون بلوتوثی انکر مدل SoundCore R50i A3949
دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما