بررسی هدفون QCY T17 GT؛ اقتصادی ولی با ارزش

هدفون‌های QCY به خاطر قیمت پایین و امکانات بسیار جذابی که ارائه می‌دهند، طرفداران پروپاقرص زیادی دارند و در این ویدیو سراغ هدفون QCY T17 GT رفته‌ایم که موفق شده سروصدای زیادی راه بیندازد. ولی باید ببینیم آیا ارزش خرید بالایی دارد یا نه.

هندزفری بی سیم کیو سی وای مدل MAH OPK 17 GT

خوشبختانه کیس این هدفون کوچک و سبک است و بنابراین به راحتی در جیب قرار می‌گیرد. خود هدفون‌ها هم اندازه‌ی کوچکی دارند و به خوبی در گوش قرار می‌گیرند. در کنار این موضوع، نباید مقاومت بالا در برابر رطوبت و تعریق را از قلم بیندازیم. با توجه به این مشخصات، برای ورزشکاران می‌تواند گزینه خوبی باشد.

در کنار سری سیلیکونی، یک بخش دیگر سیلیکونی هم روی بدنه قرار می‌گیرد تا هدفون خیلی محکم در گوش ثابت باقی می‌ماند. کیفیت صدای هدفون QCY T17 GT طبیعتا باید با توجه به قیمت پرداخت شده برای آن در نظر گرفته شود. صدای دریافتی شفافیت و تفکیک خوبی دارد و می‌تواند کاربران را راضی نگه دارد. خوشبختانه حتی اگر ولوم را تا آخر افزایش دهید، کیفیت صدا افت پیدا نمی‌کند.

با فعال کردن حالت گیمینگ، تاخیر صدا به طور قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند و در نتیجه برای بازی کردن و فیلم دیدن به راحتی قادر به استفاده از آن خواهید بود. با در نظر گرفتن شارژ کیس، دوام باتری به حدود ۲۶ ساعت می‌رسد و بنابراین روی هم رفته یکی از گزینه‌های جذاب در این محدوده قیمتی به حساب می‌آید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما