بررسی هدفون کیو‌سی‌وای T16؛ طراحی جذاب و صدای معمولی

هدفون کیو‌سی‌وای T16 یکی از دیگر محصولات شرکت محبوب QCY است که مانند دیگر هدفون‌های این شرکت، با قیمت مناسبی به فروش می‌رسد. اما آیا این هدفون در برابر مدل‌های پرطرفدار می‌تواند عرض اندام کند؟ در این ویدیو به همین سوال پاسخ می‌دهیم.

طراحی کیس این هدفون بسیار جذاب است و کاربر را به یاد صدف می‌اندازد. همچنین لوگوی QCY طوری روی کیس قرار گرفته که مروارید را به یاد می‌آورد. خود هدفون‌ها هم از طراحی مشابه صدف بهره می‌برند. از نظر محکم بودن در گوش باید بگوییم که هدفون کیو‌سی‌وای T16 به خوبی در گوش قرار می‌گیرد و به این راحتی‌ها از گوش نمی‌افتد. البته برای ورزش‌های سنگین گزینه‌ی مناسبی نیست و اگر ورزشکار هستید، باید هدفونی بخرید که با تکان‌های زیاد بدن هم از گوش نیفتد.

کیفیت صدای این هدفون معمولی است. از همین برند هدفون‌هایی مانند T13، T17 و حتی T20 کیفیت صدای بهتری ارائه می‌کنند. صدای ارائه شده از طرف این هدفون تا حدی تیز است و چندان هم شفاف نیست. این هدفون از حالت گیمینگ هم پشتیبانی می‌کند که خوشبختانه عملکرد خوبی دارد. این یعنی برای بازی‌های سبک شوتینگ می‌توان روی این هدفون حساب کرد.

کیفیت مکالمه با توجه به قیمت این هدفون، رضایت‌بخش است و در این زمینه مشکل خاصی ندارد. در کل هدفون بدی نیست و اگر طراحی، کیفین مکالمه و حالت گیمینگ برای شما اهمیت زیادی دارد، احتمالا از خرید آن پشیمان نخواهید شد. اما اگر کیفت صدا برای حائز اهمیت است، در همین محدوده‌ی قیمتی می‌توانید گزینه‌های بسیار بهتری پیدا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما