بررسی ساعت مچی عقربه‌ای کیو اند کیو؛ اورجینال و با قیمت باورنکردنی

اگر به دنبال خرید یک ساعت اورجینال هستید اما بودجه‌ای کمتر از یک میلیون تومان دارید، ساعت مچی عقربه‌ای کیو اند کیو انتخاب مناسبی است. ما برای آسان‌تر کردن فرآیند انتخاب و خرید ساعت، یکی از محصولات محبوب در وب‌سایت دیجی کالا را بررسی کردیم. برای بررسی ساعت مچی عقربه ای کیو اند کیو با ما همراه باشید.

ساعت مچی عقربه ای کیو اند کیو مدل a212j008y
ساعت مچی عقربه ای زنانه و مردانه کیو اند کیو مدل A212J003Y
ساعت مچی عقربه ای کیو اند کیو مدل A212J004Y
ساعت مچی عقربه ای کیو اند کیو مدل A212J009Y

موتور این ساعت ژاپنی است و تمام اجزای آن، از بند سیلیکونی تا صفحه‌ی ساعت، کیفیت فوق‌العاده‌ی دارد. میزان ضد آب بودن آن ۱۰ اتمسفر است و در غواصی‌هایی که در عمق کم انجام می‌شود می‌توانید آن را روی مچ خود داشته باشید. قطر صفحه‌ی استاندارد دارد و روی مچ خانم‌ها و آقایان به خوبی قرار می‌گیرد. تاریخ و نام روز هفته روی صفحه‌ی این ساعت نمایش داده می‌شود. البته نکته‌ی جالب اینجاست که روز هفته اول به زبان اسپانیایی و سپس به زبان انگلیسی نمایش داده می‌شود. این ساعت مچی زیبا را می‌توانید با استایل‌های ورزشی و روزمره استفاده کنید.

برای آشنایی بیشتر با ساعت مچی عقربه ای کیو اند کیو و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما