بررسی ماساژور برقی قدرتمند مدل Quad Action Percussion

در این ویدیو قصد داریم یک مدل ماساژور با طراحی جالب و قدرتمند را به شما معرفی کنیم. ماساژور برقی مدل QUAD ACTION PERCUSSION به نحوی طراحی شده که ۴ سری آن به طور همزمان فعالیت می‌کنند و شما بدون نیاز به کمک می‌توانید نواحی مختلف بدنتان را ماساژ دهید.

ماساژور برقی مدل QUAD ACTION PERCUSSION

داخل جعبه خود ماساژور، بروشور محصول و ۱۲ سری مختلف قرار داده شده است. این ماساژور برقی بوده، عملکرد آن از نوع ضربه‌ای بوده و قدرت آن در ۴ حالت مختلف قابل تنظیم است. متریال به کار رفته در ساخت این ماساژور پلاستیک است و عملکرد آن به نحوی است که ۴ سری آن به طور همزمان باهم کار می‌کنند.

طول این ماساژور حدودا ۴۰ سانتی‌متر است که به شما این امکان را می‌دهد تا بدون کمک پشت و کمرتان را ماساژ دهید؛ به همین دلیل ماساژ دادن قسمت‌هایی از بدن که دسترسی به آن‌ها دشوار است، خیلی راحت می‌شود. همچنین دسته‌ی این ماساژور به شکلی طراحی شده که عملکرد ماساژ دادن را سریع‌تر راحت‌تر می‌کند. سری‌ها در ۳ مدل سری صاف و دندانه‌دار با دندانه‌های کوچک و بزرگ طراحی شده‌اند.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر ماساژور برقی مدل QUAD ACTION PERCUSSION، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. امین

    مفید و کاربردی

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما