بررسی سرویس غذاخوری ۲۹ پارچه‌ی کوئین؛ زیبا و باکیفیت برای پذیرایی و تزئین

یک سرویس غذاخوری جزو ملزومات هر خانه‌ای است که نمی‌شود آن را نادیده گرفت. سرویس‌های غذاخوری تنوع وسیعی از نظر شکل و تعداد دارند. در این ویدیو به سراغ سرویس غذاخوری ۲۹ پارچه‌ی کوئین مدل ۹۰۰۳۱ رفته‌ایم که محصولی متفاوت و جالب توجه است. با ما همراه باشید تا آن را جعبه گشایی و بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

سرویس غذاخوری ۲۹ پارچه‌ی کوئین مدل ۹۰۰۳۱ ساخت ایران است و شامل سه نمک‌پاش و فلفل‌پاش، ۶ عدد کاسه‌ی ماست، ۶ عدد پیش‌دستی، ۶ عدد بشقاب، ۲ دیس برنج و ۶ عدد خورش‌خوری است. طرح این سرویس غذاخوری کویین برگرفته از طرح‌های باستانی کشور کره است و اگرچه شلوغ به نظر می‌رسد اما رنگ‌آمیزی بسیار دلنیشینی دارد و برای پذیرایی از مهمان‌ها و جلوه بخشیدن به میز غذا بسیار اید‌ئال است. لعاب این ظروف هم باکیفیت و براق است و می‌توان مطمئن بود که در استفاده‌ی طولانی مدت آسیبی نمی‌بیند.

دور لبه‌های ظروف سرویس غذاخوری ۲۹ پارچه‌ی کوئین با طلا آبکاری شده است. قطر بشقاب‌ها ۲۶ سانتی‌متر، خورش‌خوری‌ها ۲۱ سانتی‌متر، پیاله‌ها ۱۳ سانتی‌متر و پیش‌دستی‌ها ۲۰ سانتی‌متر است. قطر عمودی دیس‌ها ۳۳ سانتی‌متر است و عمق خورش‌خوری‌ها حدودا ۲/۵ و کاسه‌ها حدود ۴ سانتی‌متر است. این ظروف را می‌توانید داخل مایکرویو و ماشین ظرفشویی قرار دهید.

برای آشنایی بیشتر با سرویس غذاخوری ۲۹ پارچه‌ی کوئین مدل ۹۰۰۳۱ شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما