جعبه‌گشایی خردکن برقی کویین مدل QH-5130

۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۲۲:۰۰ ۲۴ آذر ۱۳۹۹

در این ویدیو که توسط آقای صادق معتمدی برای شرکت در مسابقه‌ی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه (مسابقه‌ی هفتگی جعبه‌گشایی دیجی‌کالا) ساخته شده است، جعبه‌گشایی خردکن برقی کویین مدل QH-5130 را خواهید دید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

عنوان ویدیو جعبه‌گشایی خردکن برقی کویین مدل QH-5130
سازنده صادق معتمدی
مسابقه آنباکس در ۱۰۰ ثانیه
هفته دوازدهم
مقام اول

همه‌ی مشتریان دیجی‌کالا می‌توانند با آپلود کردن «ویدیوهای آنباکسینگ» خود در زیر صفحه‌ی کالای خریداری شده از دیجی‌کالا، در مسابقه‌ی هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنند. هر هفته به سازندگان ۴ ویدیوی برتر، به ترتیب کارت‌های هدیه‌ی ۲ میلیون تومانی، ۱ میلیون تومانی، ۷۰۰ هزار تومانی و ۳۰۰ هزار تومانی دیجی‌کالا جایزه داده می‌شود. برای آشنایی با قوانین و شرکت در مسابقه دکمه‌ی زیر را بزنید.

مسابقه‌ی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar عباس شهسوار

    سلام وقتتون بخیر.
    متاسفانه ملاک برای داوری آنباکس ها درست نیست.وقتی کسی مثل آقای معتمدی که مشخصه شغل و حرفه ی ایشون اینه تو چند دوره ی متوالی در کنار کسانی قرار میگیرد که امکانات کمتری دارند اما تلاش بیشتری میکنند و ایشون اول میشوند مشخصه که انصاف رعایت نشده در صورتی که شما کسی رو که تو یه دوره برنده میشه نباید تو دوره ی بعدی هم انتخاب کنید و این امکان رو به دیگران بدید تا بتونن اونا هم شرکت کنن و برنده شن شاید ایشون بخوان هر دوره شرکت کنن و مقام اول رو کسب کنند.ولی توی بعضی از آنباکس ها که حتی بچه ها هم تلاش کردند و مشارکت داشتند به شوق اول شدن این شور و اشتیاق برای تهیه آنباکس های بعدی از بین میره وقتی ببینن با آدم های حرفه ای طرف هستند.