بررسی هدفون RADIATION؛ هدفونی برای بادیگاردها!

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

برخی هدفون‌ها اصلا برای گوش دادن به موسیقی ساخته نشده‌اند. هدفون بادیگاردی مدل RADIATION همانطور که از نامش پیداست، بادیگارد‌ها یا همان محافظان اشخاص را هدف گرفته است. اما آیا این هدفون برای بادیگاردها هم ارزش خرید دارد؟

هدفون بادیگاردی مدل RADIATION

هدفون RADIATION واقعا ویژگی خاصی ندارد. فقط یک گوشی به آن وصل شده که کیفیت صدای خوبی ندارد ولی میکروفون تعبیه شده در مسیر سیم، کیفیت نسبتا خوبی را در اختیار شما قرار می‌دهد. بخشی از سیم استفاده شده برای آن، به صورت فنری است که برای چرخاندن سر، آزادی عمل خوبی را برای کاربر امکان‌پذیر می‌کند.

وزن این هدفون به فقط ۵ گرم می‌رسد و با جک هدفون به گوشی یا دستگاه موردنظر وصل می‌شود. برخی کاربران از این هدفون برای رانندگی هم استفاده می‌کنند و همچنین می‌توانید از بین سه سری سیلیکونی در سه اندازه‌ی مختلف دست به انتخاب بزنید. بنابراین اگر دنبال یک هندزفری تک گوشی برای تماس‌های تلفنی هستید، هدفون RADIATION احتمالا می‌تواند نظر شما را جلب کند که قیمت بسیار پایینی هم دارد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه