بررسی بردگیم رکب؛ مبارزه‌ی کارت‌های نظامی

رکب یک بازی استراتژی است که طی آن بازی‌کننده‌ها باید مناطق مختلفی از یک سرزمین را فتح کنند. بازی‌کننده‌ها باید با استفاده از کارت‌های مختلفی که در دست دارند، نیروی نظامی خود را قوی کنند تا بتوانند در فتح مناطق پیروز مبارزات شوند. آرین امروز بررسی خود از بازی‌های تخته‌ای را به رکب اختصاص داده است.

بازی فکری رکب مدل R02

بازی به این شکل انجام می‌شود که بازی‌کننده‌ها در یک دور مشغول به جمع‌آوری کارت‌ها می‌شوند که در واقع نقش نیروی نظامی آن‌ها را ایفا می‌کنند. پس از جمع‌آوری کارت‌ها، نیروی نظامی و کارت‌های هر بازی‌کننده محاسبه می‌شود تا برنده‌ی مبارزه مشخص شود و ناحیه‌ای که سر آن جنگیده‌اند، به او برسد.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی برد گیم رکب ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. محمد حسین

    سلام،خیلی بده که روی توکن ها طرح نیست واقعا از رومیز انتظار نمی‌رفت چنین کاری بکنه لااقل با دادن توکن های طرحدار از خریداران عذرخواهی کنه

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما