بررسی ست کتری و قوری مدل راسا کد KR06؛ کیفیت بدنه و لعاب خوب

در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم ست کتری و قوری مدل راسا کد KR06 را به شما معرفی کنیم. این ست قوری و کتری طراحی نسبتا خوب و زیبایی دارد. قوری این ست ۱ لیتر و کتری ۱/۲ لیتر گنجایش دارد و برای استفاده‌ی روزمره می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد. این ست روی انواع اجاق‌ها مثل القایی، برقی و گازی قرار می‌گیرد. همچنین آن را داخل ماشین ظرف‌شویی هم می‌توانید بشویید.

ست کتری و قوری مدل راسا کد KR06

کیفیت ساخت بدنه و رنگ و لعاب این ست کتری قوری خوب است. این محصول تولید شده از برند ایرانی راسا است. روی انطباق رنگ قوری و کتری خیلی خوب کار نشده است؛ برای مثال درب کتری با خود کتری و خال‌های روی آن کاملا متفاوت است. اگر این قضیه اصلاح شود می‌توان گفت ست زیبایی است. جنس بدنه‌ی کتری این ست از فلز و با روکش لعابی است. جنس دسته‌ی کتری هم از باکالیت است. قوری هم جنس چینی دارد و در قسمت خروجی فیلتر دارد. حجم قوری یک لیتر و کتری ۱/۲ لیتر است. جدای از قضیه‌ی رنگ، این ست شما را ناامید نخواهد کرد.

برای بررسی بهتر ست کتری و قوری مدل راسا کد KR06 و آشنایی بیشتر با جزئیات ساخت آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما