جعبه‌گشایی و بررسی بازی فکری رسام

۵ خرداد ۱۴۰۰

رسام یک بازی از نوع Flip and Write است؛ با این تفاوت که بدون نیاز به مهارت خاصی در طراحی و نوشتن می‌توانید از این بازی لذت ببرید. بازی فکری رسام که این هفته برای جعبه‌گشایی و بررسی انتخاب کرده‌ایم، یک نسخه بازسازی شده از بازی فکری Cartographers است.

بازی‌هایی با مکانیزم Flip and Write و Roll and Write بازی‌هایی هستند که شما بر اساس تاسی که می‌اندازید یا کارتی که برمی‌گردانید، یک تصویر یا کلمه را روی یک برگ کاغذ یا یک تخته رسم می‌کنید. بازی فکری کاتاگروفرز یکی بهترین‌ها در این سبک بازی‌ها است که در چند سال اخیر سر و صدای زیادی به پا کرده و نامزد دریافت جایزه شده است.

در این بازی شما باید نقشه‌ی یک سرزمین را رسم کنید و برای این کار ۴ فصل بازی زمان دارید. در هر نوبت بازی، ۴ کارت امتیاز شماری رو می‌شود و بازیکنان باید استراتژی خود را بر اساس آن بچینند. با هر کارت اکتشافی که در طول بازی رو می‌شود، بازیکنان باید الگوی مشخص شده روی کارت را در نقشه‌ی خود پیاده کنند. در پایان هر فصل بازیکنان بر اساس کارت‌های امتیاز آن فصل امتیاز کسب می‌کنند و هر سکه‌ای که به دست آورده‌اند یک امتیاز مثبت و هر خانه‌ی خالی که در مجاورت خانه هیولا باقی گذاشته‌اند، یک امتیاز منفی برای آن‌ها محسوب می‌شود.

رسام از ۱ نفر تا ۱۰۰ نفر قابل بازی است و هر بازیکن تنها به یک کاغذ و قلم احتیاج دارد. زمان مورد نیاز برای بازی ۲۰ دقیقه است و در طول این مدت شما می‌توانید با سلیقه‌ی خودتان به هر شکلی که دوست دارید نقشه مورد نظرتان را رسم کنید و از بازی نهایت لذت را ببرید.

برای بیشتر آشنا شدن با جزئیات بازی فکری رسام، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

خرید محصول از دیجی‌کالا

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar سجاد مصطفوی

    سلام جناب آقای ترمیم
    خواستم ازتون یه تشکر ویژه داشته باشم برای اینکه ما هایی که اصلا نمیدونیستیم برد گیم چیه با این دنیا آشنا کردید و واقعا ازتون ممنونم
    و خیل ممنون میشم که به همین رویه ادامه بدید و بازی های خوب رو مععرفی کنید، دستتون هم درد نکنه

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه