پازل چوبی سه‌بعدی رایا مدل کشتی بادبانی؛ خلق یک یادگاری زیبا

۸ خرداد ۱۴۰۰

پازل‌های سه‌بعدی جزو جذاب‌ترین لوازم سرگرمی هستند و علاوه بر اینکه خلاقیت را در کودکان و نوجوانان تقویت می‌کنند، در نهایت محصولی زیبا به آن‌ها می‌دهند که می‌توانند در دکوراسیون اتاق خود استفاده کنند. پازل چوبی سه‌بعدی رایا مدل کشتی بادبانی یک نمونه‌ی خوب در این زمینه است که امروز به بررسی آن می‌پردازیم و نکاتی در مورد ساخت آن به شما آموزش می‌دهیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

اولین نکته‌ی مثبت در مورد پازل رایا قیمت مناسب و منطقی آن است. این پازل ۸۳ تکه است و قطعات آن روی صفحات چوبی برش خورده‌ و آماده‌ی نصب هستند. اکثر قطعات به خوبی و تمیز برش خورده‌اند، اما به کمک سمباده‌ی موجود در جعبه می‌توانید قطعاتی که خیلی تمیز جدا نمی‌شوند هم صاف و یکدست کنید.

راهنمای ساخت پازل در پشت تصویر آن قرار گرفته و به کمک شماره‌گذاری، محل قرارگیری قطعات مشخص شده است. همانطور که گفتیم این کشتی بادبانی است و بادبان‌های کاغذی زیبایی برای آن طراحی شده است. برای بهتر قرار گرفتن بادبان‌ها، پیشنهاد می‌کنیم قبل از نصب تکه‌های بادبان را چند لحظه داخل آب قرار دهید تا بهتر حالت بگیرند و نتیجه‌ی کار واقعی‌تر به نظر برسد.

برای اینکه بیشتر با پازل چوبی سه‌بعدی رایا مدل کشتی بادبانی آشنا شوید، این ویدیو را از دست ندهید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar علی بهبهانی

    عالی بود کارت برای سومین کار

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه