بررسی پازل چوبی سه‌بعدی رایا مدل برج ایفل؛ هم بازی هم وسیله‌ای تزئینی

پازل‌ها بازی‌های سرگرم‌کننده‌ای هستند که از کودکان تا بزرگ‌ترهای نود ساله را می‌توانند سرگرم کنند. این بازی‌ها تنوع فوق‌العاده‌ای در طرح و جنس و روش‌های ساخت دارند و می‌توانند پای ثابت سرگرمی‌های شما باشند چون هیچوقت تکراری نمی‌شوند. در این ویدیو به سراغ یک پازل سه بعدی رفتیم که نه تنها مراحل ساخت آن جذاب است بلکه در پایان یک مدل سه بعدی خواهید داشت که می‌توانید آن به عنوان یک آیتم تزئینی در خانه استفاده کنید. با ما همراه باشید تا پازل چوبی سه‌بعدی رایا مدل برج ایفل را جعبه‌گشایی و بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

قطعات پازل چوبی سه‌بعدی رایا مدل برج ایفل از چوب سه لایه ساخته شده است و شامل ۵۲ تکه است که روی سه صفحه‌ی چوبی قرار گرفته‌اند. هنگام جدا کردن قطعات پازل، ممکن است بعضی تکه‌ها خیلی تمیز جدا نشوند و قسمت‌های تیزی از چوب روی قطعات باقی بمانند که برای رفع این مشکل، یک سنباده‌ی کوچک در بسته‌بندی این پازل در نظر گرفته شده است که می‌توانید با کمک آن قطعات را تمیز کنید.

برای ساخت این پازل چوبی سه‌بعدی، یک راهنما پشت تصویر پازل در بسته‌بندی آن وجود دارد. در این راهنما هر قطعه از پازل شماره‌گذاری شده است که با راهنمایی این شماره‌ها می‌توان قطعات را به یکدیگر متصل کرد. اگر قصد باز کردن پازل را ندارید، می‌توانید موقع اتصال قطعه‌ها از چسب چوب استفاده کنید. این پازل چوبی سه‌بعدی مناسب رده‌ی سنی بالای ۸ سال است.

برای آشنایی بیشتر با پازل چوبی سه‌بعدی رایا مدل برج ایفل شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما