بررسی ماوس ریزر Basilisk X HyperSpeed؛ سرعت و عملکرد فوق‌العاده

اگر گیمر هستید، پس به احتمال زیاد کیفیت ماوس استفاده شده برای شما اهمیت بسیار زیادی دارد. شرکت ریزر هیچ نیازی به معرفی ندارد و در زمینه‌ی تجهیزات گیمینگ در جهان حرف زیادی برای گفتن دارد. در این ویدیو ماوس ریزر Basilisk X HyperSpeed را بررسی می‌کنیم که در بین ماوس‌های گیمینگ محبوبیت زیادی دارد و ۸۸ درصد از خریداران این محصول در دیجی‌کالا، خرید آن را به دیگر کاربران توصیه کرده‌اند.

ماوس بی سیم مخصوص بازی ریزر مدل Basilisk X HyperSpeed

این ماوس مانند دیگر محصولات ریزر، بسته‌بندی بسیار جذابی دارد و از همان نگاه اول توجهات را جلب می‌کند. این ماوس تاخیر بسیار پایینی دارد و همین مشخصه برای گیمرهای حرفه‌ای اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا آن‌ها می‌خواهند در سریع‌ترین زمان ممکن به اتفاقات بازی واکنش نشان بدهند. برای این ماوس از سنسور بسیار باکیفیتی استفاده شده که حداکثر دقت ۱۶۰۰۰ DPI را به ارمغان می‌آورد. چنین دقتی بسیار بالا است و برای گیمرها یک مزیت محسوب به حساب می‌آید.

در مورد طراحی هم ریزر سنگ تمام گذشته و ماوس ریزر Basilisk X HyperSpeed از طراحی بسیار جذابی بهره می‌برد. این یک ماوس بزرگ محسوب می‌شود و بنابراین افرادی که دست‌های بزرگی دارند به‌راحتی می‌توانند از آن بهره ببرند. البته طراحی این ماوس مناسب چپ‌دست‌ها نیست و اگر چپ‌دست هستید باید از ماوس‌های مناسب چپ‌دست‌ها-مانند مدل‌هایی که طراحی قرینه دارند-بهره ببرید.

این یک ماوس سایلنت نیست ولی کلیدها صدای چندان زیادی هم ایجاد نمی‌کنند و در این زمینه آزاردهنده محسوب نمی‌شود. برای تنظیم حساسیت ماوس می‌توانید با استفاده از دکمه‌ی DPI که پایین اسکرول قرار دارد، بین پنج حالت جابجا شوید. البته با بهره‌گیری از نرم‌افزار ارائه شده برای ماوس، می‌توانید حساسیت هرکدام از این پنج حالت را به صورت دستی مشخص کنید. با بهره‌گیری از همین نرم‌افزار، قادر به شخصی‌سازی دکمه‌ها هم هستید.

برای اتصال این ماوس به سیستم، می‌توانید هم از بلوتوث استفاده کنید و هم از دانگل ۲.۴ گیگاهرتزی که همراه با ماوس ارائه می‌شود. زیر ماوس یک دکمه قرار دارد که با استفاده از این دکمه، قادر به سوئیچ بین حالت بلوتوث و دانگل هستید. تامین انرژی هم از طرف باتری قلمی تامین می‌شود که به دلیل مصرف پایین انرژی، لازم نیست نگرانی زیادی در مورد این موضوع داشته باشید. بنابراین روی هم رفته ماوس ریزر Basilisk X HyperSpeed یکی از ماوس‌های گیمینگ جذاب بازار ایران است که خرید آن را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما