با مهم‌ترین دلایل داغ شدن گوشی آشنا شوید

۳۰ مهر ۱۴۰۱

روزانه حدود ۶.۵ میلیارد کاربر در سرتاسر جهان از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند. حین استفاده از گوشی‌ها دغدغه‌هایی مانند عمر باتری و سرعت گوشی مطرح می‌شود ولی در این میان داغ شدن گوشی هم یکی از مشکلاتی است که افراد زیادی با آن مواجه می‌شوند. اما اصلا چرا گوشی داغ می‌شود؟ در این ویدیو به مهم‌ترین دلایل مربوط به این موضوع می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بد‌افزارها می‌توانند یکی از دلایل داغ شدن گوشی باشند. بدافزارها با اجرا در پس‌زمینه، فشار زیادی به گوشی وارد می‌کنند و در نتیجه‌ی همین فشار، کاربر موردنظر با یک گوشی داغ و کند روبرو می‌شود. به همین خاطر توصیه می‌شود که از منابع نامعتبر فایل‌های مختلف را دانلود نکنید و برای دانلود اپلیکیشن‌ها هم از اپ استورهای مطمئن قابل اطمینان استفاده کنید.

از دیگر دلایل داغ شدن گوشی می‌توانیم به استفاده از شارژرهای تقلبی اشاره کنیم. بنابراین توصیه می‌شود همواره آداپتورهای ساخته شده توسط برندهای معروف را خریداری کنید.

از سوی دیگر باید به نقش کاور موبایل در داغ شدن آن هم اشاره کنیم. کاورها به‌خصوص حین بازی و حین شارژ شدن می‌توانند منجر به افزایش دمای بدنه شوند. بنابراین اگر می‌بینید دمای بدنه‌ی گوشی از حد طبیعی بیشتر شده، بهتر است کاور گوشی را از بدنه جدا کنید.

در نهایت برای افرادی که اتومبیل دارند باید بگوییم که در روزهای آفتابی، گوشی را در ماشین رها کنید زیرا وقتی که ماشین زیر نور آفتاب قرار داشته باشد، محیط داخل آن به شدت گرم می‌شود و این گرما هم طبیعتا به بدنه‌ی گوشی راه پیدا می‌کند. گفتنی است وقتی که بدنه‌ی گوشی به شدت داغ می‌شود، باتری هم تا حدی دچار مشکل می‌شود و حتی ممکن است ظرفیت آن کاهش پیدا کند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه