بررسی پاوربانک رسی Mars series RPG-P35؛ بدنه‌ی شفاف

اگر به دنبال خرید یک پاوربانک با طراحی خاص و جذابی هستید، احتمالا پاوربانک رسی Mars series RPG-P35 به لطف بدنه‌ی شفافی که دارد، می‌تواند توجه شما را جلب کند. در این ویدیو به بررسی این پاوربانک خاص می‌پردازیم تا ببینیم آیا به غیر از طراحی خاص، مزیت مهم دیگری هم دارد یا نه.

پاوربانک رسی مدل Mars series RPG-P35 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

حداکثر توان خروجی این پاوربانک با پورت USB-A به ۲۲.۵ وات می‌رسد که برای اکثر گجت‌ها و گوشی‌ها کافی است. توان خروجی با پورت USB-C هم ۲۰ وات است. ظرفیت اسمی این پاوربانک به ۱۰ هزار میلی‌آمپر ساعت می‌رسد که طبیعتا ظرفیت واقعی آن از این هم کمتر است.

اما از فناوری‌های کلیدی برای آسیب نزن به گجت در حال شارژ بهره می‌برد. در ضمن باید به پشتیبانی از فناوری Power Delivery اشاره کنیم که این یعنی می‌تواند سرعت شارژ را با توجه به نیاز گجت موردنظر تنظیم کند. از نظر کیفیت ساخت هم واقعا مشکل خاصی ندارد و زمانی که آن را در دست می‌گیرید، حس خوبی را انتقال می‌دهد. روی هم رفته برای این پاوربانک نمی‌توانیم مشکل خاصی را مطرح کنیم ولی اگر طراحی خاص پاوربانک رسی Mars series RPG-P35 برای شما اهمیتی ندارد، در همین محدوده‌ی قیمتی می‌تواند یک پاوربانک با ظرفیت بیشتر یا توان بالاتر خریداری کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما