بررسی چراغ‌قوه کمپینگ شارژی مدل خورشیدی؛ پرقدرت و مقاوم

۲۰ تیر ۱۴۰۲

در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم یک وسیله‌ی کاربردی برای کمپ و سفر به شما معرفی کنیم؛ یعنی چراغ‌قوه کمپینگ شارژی مدل خورشیدی. این چراغ‌قوه وزن بسیار کمی دارد و با توجه به ابعاد کوچکش به راحتی قابل حمل است. از این چراغ برای مکان‌هایی که دسترسی به برق ندارید می‌توانید استفاده کنید.

چراغ قوه کمپینگ شارژی مدل خورشیدی

این چراغ هم با نور خورشید و هم با سیم شارژ کار می‌کند و برای مکان‌هایی که به برق یا پریز برق دسترسی ندارید، انتخاب بسیار مناسبی است. ابعاد این چراغ‌قوه معادل ۱۵*۱۵ و با قطر ۳ سانتی‌متر است. همچنین این چراغ وزن خیلی کمی دارد و فقط ۲۳۰ گرم است. از چراغ‌قوه کمپینگ شارژی مدل خورشیدی به عنوان پاوربانک هم می‌توانید استفاده کنید. این چراغ را به صورت آویز هم می‌توانید استفاده کنید و داخل چادر، ماشین یا… می‌توانید آن را آویزان کنید.

جنس این چراغ تلفیقی از پلاستیک فشرده و آلومینیوم است که در برابر پاشش آب و ضربه مقاوم است. نور آن هم به رنگ مهتابی است. طول برد این چراغ حدودا ۱۲ متر است و از ۱۶ لامپ تشکیل شده است که قدرت خوبی دارند و محیط را روشن می‌کنند.

برای بررسی بهتر و آشنایی بیشتر با چراغ‌قوه کمپینگ شارژی مدل خورشیدی، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه