چگونه می‌توان از رنگ شیشه‌ی عطر رایحه‌ی آن را تشخیص داد؟

۵ مرداد ۱۴۰۱

احتمالا تا به حال برایتان پیش آمده است که بخواهید عطر یا ادکلنی را بخرید اما نتوانید خودتان آن را بو کنید؛ قطعا این اتفاق در حین خرید آنلاین برای همه پیش می‌آید. آیا می‌دانستید که با دیدن رنگ شیشه‌ی عطر می‌توانید تا حدودی رایحه‌ی آن را تشخیص دهید؟ در این ویدیو قصد داریم مشخصات و ویژگی‌های کلی عطرهایی که به رنگ آبی هستند را با شما بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

آیا می‌دانستید که می‌توانید از روی رنگ شیشه‌ی عطرها تا حدودی رایحه‌ی آن عطر را تشخیص دهید؟ در ادامه همراه باشید تا به شما مشخصات شیشه‌ی عطرهایی که رنگ آبی دارند را به شما بگوییم.

رنگ آبی اگر روشن باشد، نشان دهنده‌ی وجود نت‌های آبی و اقیانوسی است و رایحه‌ای خنک و آرامش‌بخش و در عین حال انرژی‌زا دارد. این عطرها تداعی کننده‌ی هوای پاک و تمیز و شادابی و طراوت هستند و معمولا افراد باانرژی و ورزشکار از این عطرها بیشتر استقبال می‌کنند. از ترکیباتی که در عطرهایی با شیشه‌ی آبی استفاده می‌شود، معمولا نت‌های گلی و میوه‌ای هستند که رایحه‌ای شیرین و ترش به عطرها اضافه می‌کنند؛ مانند عطر Cool Water یا Invictus.

اکثر عطرهای آبی مناسب فصل تابستان هستند؛ اما این نکته را باید بدانید که هرچه‌قدر رنگ آبی تیره‌تر شود، رد بیشتری از نت‌های چوبی، تلخ و ادویه‌ای را در عطر را می‌توانید پیدا کنید.

برای اینکه بتوانید بیشتر با ویژگی عطرهای آبی رنگ آشنا شوید، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه