بررسی اسپیکر ردراگون Calliope GS580؛ اسپیکر دسکتاپ اقتصادی

۶ آذر ۱۴۰۲

اسپیکر ردراگون Calliope GS580 یک اسپیکر کلاسیک است که البته می‌توانید آن را از حالت کلاسیک بودن هم خارج کنید. برای این کار می‌توانید نورپردازی RGB را هم فعال کنید که البته در این حالت هم ظاهر کلاسیک این اسپیکر حفظ می‌شود. در هر صورت در این ویدیو به بررسی آن می‌پردازیم.

 اسپیکر گیمینگ ردراگون مدل Calliope GS580

همین ابتدا در مورد نورپردازی RGB باید بگوییم که قابل تغییر نیست و فقط با یک افکت ثابت روبرو می‌شوید. این موضوع برای بسیاری از کاربران اهمیت زیادی ندارد ولی از سوی دیگر برخی کاربران دوست دارند که بتوانند نورپردازی گجت‌های خود را تغییر دهند. البته همین که به راحتی می‌توانید نورپردازی اسپیکر ردراگون Calliope GS580 را خاموش کنید، یک مزیت مهم محسوب می‌شود.

این اسپیکر از دو بخش تشکیل شده و هرکدام ۵ وات توان خروجی در اختیار شما قرار می‌دهند. این اسپیکر با کابل هدفون معمولی به سیستم وصل می‌شود و انرژی خود آن و انرژی نورپردازی از طریق USB تامین خواهد شد. در مورد کیفیت صدا باید بگوییم که صدای دریافتی از آن با توجه به قیمتی که برای خرید اسپیکر ردراگون Calliope GS580 می‌پردازید، عالی است.

بیس این اسپیکر رضایت‌بخش است و همچنین از نظر شفافیت و تفکیک صدا هم می‌تواند رضایت کاربران را جلب کند. در کل این محصول به عنوان یک اسپیکر دسکتاپ اقتصادی، عملکرد خیلی خوبی از خود ارائه می‌دهد و به همین خاطر خرید آن را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه