بررسی کیبورد ردراگون DRACONIC K530 PRO؛ ارزش خرید بالا

کیبورد ردراگون DRACONIC K530 PRO یک کیبورد مکانیکال گیمینگ است که به توجه به قیمتی که دارد، یک محصول ارزشمند محسوب می‌شود ولی برای تمام کاربران مناسب نیست. در این ویدیو به بررسی این کیبورد می‌پردازیم.

کیبورد مخصوص بازی ردراگون مدل DRACONIC K530 PRO

این یک کیبورد ۶۰ درصدی است و به همین خاطر خبری از کلید‌های Fn نیست و حتی کلید‌های مربوط به اعداد که در سمت راست قرار می‌گیرند، در این کیبورد تعبیه نشده‌اند. کاربرانی که به استفاده از کیبورد‌های جمع‌و‌جور علاقه دارند، معمولا سراغ کیبورد‌های ۶۰ درصدی می‌روند و مثلا گیمرها به لطف این نوع کیبورد‌ها به فضای بیشتری برای حرکت ماوس دسترسی دارند.

با توجه به اینکه خبری از کیبورد‌های مربوط به جهت هم نیست، برای مواردی مانند ادیت و برنامه‌نویسی گزینه‌ی چندان مناسبی نیستند. کیبورد ردراگون DRACONIC K530 PRO روی هم رفته از کلید‌های بسیار باکیفیتی بهره می‌برد و استفاده از این کلید‌ها حس خیلی خوبی را به کاربر منتقل می‌کند. در جعبه هم شاهد قرارگیری ابزار مربوط به تعویض کلید‌ها و سوئیچ‌ها هستیم و بنابراین به راحتی قادر به تعویض این موارد هستید.

برای استفاده از این کیبورد، می‌توانید آن را با سیم و به صورت بی‌سیم به سیستم وصل کنید. اگر به استفاده به صورت بی‌سیم علاقه دارید، می‌توانید با بهره‌گیری از بلوتوث یا با استفاده از دانگل ارائه شده، چنین کاری را انجام دهید. در مورد نورپردازی باید بگوییم که می‌توانید به راحتی با استفاده از خود کیبورد، این مشخصه را فعال یا غیرفعال کنید و در ضمن نباید امکان انتخاب از بین حالت‌های مختلف نورپردازی را از قلم بیندازیم. در کل اگر دنبال یک کیبورد مکانیمال برای گیمینگ هستید، کیبورد ردراگون DRACONIC K530 PRO بدون شک یکی از گزینه‌های بسیار خوب در بازار ایران محسوب می‌شود.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما